Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę !

Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę !

Kategoria: Inne,

Kielecka Piesza Pielgrzymka z Wiślicy na Jasną Górę odbywać się będzie w dniach od 6 do 13 sierpnia br. pod hasłem "Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym". Zapisy do grupy biało-pomarańczowej (dekanaty: Miechów, Słomniki i Skała) z pobraniem karty zgłoszeniowej w zakrystii bądź w kancelarii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą ofiarować trud pielgrzymowania i swoje intencje przedstawić Pani Jasnogórskiej.

Spotkanie organizacyjne przed pieszą pielgrzymką odbędzie się w piątek 3 sierpnia o g. 19.00 w Domu Parafialnym. Podczas spotkania będą zapisy na autokar do Wiślicy. Wyjazd (dekanat miechowski) w poniedziałek 6 sierpnia o g. 4.15 spod bazyliki. 

Podczas pielgrzymki będzie także funkcjonować stacjonarna grupa duchowa, żółto - biała. Do grupy duchowej zapraszamy tych, którzy z różnych racji nie będą mogli pielgrzymować pieszo do Częstochowy. Ksiądz idący w grupie duchowej będzie ofiarował swoją modlitwę, wędrówkę i codzienną Mszę Świętą w intencji pielgrzymów duchowych. Zatem w czasie trwania pielgrzymki codziennie do naszej Bazyliki na godz. 20.30 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową i na Apel Jasnogórski te osoby, które pragną tworzyć grupę duchową. Parafianie, którzy będą uczestniczyć w tej grupie i wieczornej wspólnej modlitwie , otrzymają legitymację pielgrzyma duchowego, na której będą mogli wpisać intencje, w jakich podejmą swoje duchowe pielgrzymowanie.

Pobierz: Karta zgłoszeniowa

plakat kpp18-1