Weź udział w Konkursie Papieskim i wygraj wycieczkę do Rzymu!

Weź udział w Konkursie Papieskim i wygraj wycieczkę do Rzymu!

Kategoria: Aktualności,

Trwa pierwszy etap XIV edycji Konkursu Papieskiego pod hasłem „Jan Paweł II – Pielgrzym pokoju”, organizowanego przez Fundację „Instytut Tertio Millennio”. Jest to największy ogólnopolski konkurs wiedzy o życiu i nauczaniu św. Jana Pawła II kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Główną nagrodą konkursu jest wyjazd do Rzymu. W tym roku nagrodę specjalną ufundowała również Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie www.konkurspapieski.pl oraz rozwiązać krótki quiz online. I etap kończy się 11 marca.

Wszystkie informacje oraz regulamin konkursu dostępne na stronie www.konkurspapieski.pl.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!