Spotkania opłatkowe wspólnot parafialnych

Spotkania opłatkowe wspólnot parafialnych

Kategoria: Aktualności,

1. W dniu 5 stycznia w sali katechetycznej domu parafialnego odbyło się spotkanie opłatkowe wspólnot żywego różańca aktywnie działających w naszej parafii. Wśród kilkudziesięciu osób przybyłych, byli zelatorzy oraz przedstawiciele wszystkich róż. Zgromadzeni czciciele Matki Bożej pod przewodnictwem ks. proboszcza Franciszka Siarka oraz duszpasterza KŻR ks. Grzegorza Sęka, przełamali się opłatkiem składając sobie życzenia, wspólnie modlili się, śpiewali kolędy i pastorałki oraz zasiedli do wspólnego stołu.

 

2. Kolejne spotkanie odbyło się w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Zgromadzili się na nim członkowie Akcji Katolickiej naszej parafii.  Życzenia noworoczne przekazali kapłani – ks. proboszcz Franciszek Siarek, opiekun AK ks. Dawid Kwiatkowski, a także asystent diecezjalny AK ks. Grzegorz Sęk. Wszyscy zgromadzeni przełamali się opłatkiem, śpiewali kolędy oraz wspólnie biesiadowali.