Pielgrzymka na Warmię i Mazury

Pielgrzymka na Warmię i Mazury

Kategoria: Inne,

W dniach 15 i 16 czerwca odbyła się pielgrzymka autokarowa z naszej parafii na Warmię i Mazury. Pielgrzymi, których było aż 107 osób nawiedzili sanktuaria maryjne: w Gietrzwałdzie, Stoczku Warmińskim- miejscu więzienia Prymasa Tysiąclecia- Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz w Świętej Lipce. Każdy z uczestników uczestniczył w Eucharystii oraz w wielu nabożeństwach. Podczas pielgrzymki był też czas na rekreację. Piękno przyrody i ładna pogoda pozwoliła na rejs czarterowy statkiem po Jeziorze Niegocin na trasie Wilkasy- Giżycko, a także na wieczorny i poranny spacer po plaży wzdłuż jeziora. Pielgrzymkę poprowadzili: ks. Łukasz Snoch i katecheta Sławomir Woda. Przewoźnikiem była firma Trans RD z Miechowa. Bogu niech będą dzięki za ten piękny czas pielgrzymowania.