Pielgrzymka do Lichenia i Lednicy

Pielgrzymka do Lichenia i Lednicy

Kategoria: Inne,

Dwudniowa autokarowa pielgrzymka do Lichenia i na Lednicę Seniora- 31.08-1.09.2018

I dzień: Godz. 5.00 wyjazd z Miechowa, zwiedzanie Sanktuarium NMP Bolesnej Królowej Polski w Licheniu Starym (kościół św. Doroty, bazylika, muzeum, wieża, las grąbliński-  nabożeństwo Drogi Krzyżowej). Popołudniu Msza św., rejs statkiem po Jeziorze Ślesińskim, obiadokolacja, zakwaterowanie, uczestnictwo w procesji  różańcowej ze świecami i apelu jasnogórskim, nocleg.

II dzień: śniadanie, przejazd na Pola Lednickie, uczestnictwo w Ogólnopolskim Spotkaniu ,,Lednica Seniora 2018”. W godzinach wieczornych (ok. godz. 19.30)   wyjazd do Miechowa. Planowany przyjazd do Miechowa  ok. godz. 23.30.

Cena zawiera: przejazd, ubezpieczenie, opiekę pilota i przewodnika, miejscowi przewodnicy, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs statkiem, obiadokolację, nocleg,  śniadanie, pobyt i pakiet lednicki.

Koszt 250 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Organizatorzy: Parafia przy Bazylice Grobu Bożego w Miechowie.