Ograniczenia ilości uczestników Mszy Świętej i nabożeństw

Kategoria: Aktualności, Inne, Ogłoszenia parafialne,

 

Drodzy Parafianie

Zapewne wszystkim są znane zalecenia dotyczące zgromadzeń. Przypominamy jednak o tym, że zgromadzenia publiczne nie mogą przekraczać 50 osób. Dotyczy to również zgromadzeń liturgicznych.

W związku z tym prosimy o rozwagę i kierowanie się swoim sumieniem oraz miłością i troską wobec innych.

▶️ POGRZEBY - Chcąc zastosować się do powyższych wymagań - PROSIMY - w miarę możliwości, aby na uroczystości pogrzebowe w tym czasie gromadziła się najbliższa rodzina zmarłej/zmarłego. W tych trudnych chwilach dalsi krewni, przyjaciele i sąsiedzi niech trwają na modlitwie w swoich domach. Odradzamy również przyjazd krewnych z innych miejscowości lub dalszych części Polski.

Niech Bóg bogaty w miłosierdzie otacza wszystkich swoją opieką.