Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła(10.11.2019)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na pomoc Kościołowi w Sudanie Południowym.
  2. Caritas parafialna informuje, że dziś po Mszy św. można zabrać „Tytkę” czyli tzw. torbę do której można zrobić zakupy dla najbiedniejszych i złożyć u s. Darii w zakrystii.
  3. Obchodzimy jutro 101  rocznicę odzyskania przez  Polskę  Niepodległości.  Niech jutrzejsza modlitwa będzie naszym dziękczynieniem składanym Bogu
    i ludziom za dar wolności i  niepodległości. Postarajmy się, aby wyrazić nasz patriotyzm, że  jesteśmy  Polakami i  kochamy  naszą  Ojczyznę. Zapraszamy jutro wszystkich parafian, sztandary na Mszę św. za Ojczyznę na g. 11.30
  4. Prosimy, aby wszelkie pomyłki w wypominkach  zgłaszać na bieżąco do księży.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią w modlitwie.