Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła(03.11.2019)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Obchodzimy dzisiaj 23r. ogłoszenia miechowskiej świątyni Bazyliką. Dziękujemy ks. prof. Jerzemu Bieleckiemu za wygłoszone Słowo Boże.
    Natomiast główne uroczystości z udziałem Bpa Ordynariusza połączone
    z sympozjum „Dziedzictwo Bożogrobców w Polsce”, z racji 200-lecia kasaty Zakonu będą w sobotę 9 listopada. Program sympozjum  w gablocie ogłoszeń. O g.16.00 Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem bpa Jana Piotrowskiego za dar Bazyliki i dziedzictwo Bożogrobców pozostawione w naszym mieście. Zapraszamy KŻR i pozostałe grupy parafialne i wszystkich parafian.
  2. Dziś po Mszy św. o 8.30. spotkanie KŻR w Domu Parafialnym.
  3. Wypominki roczne, półroczne i kwartalne możemy zamawiać u księży  w kancelarii parafialnej  lub w zakrystii Bazyliki. Prosimy, aby  wszelkie pomyłki w wypominkach  zgłaszać na bieżąco do księży. Przez całą oktawę do 8 listopada o g.15.30 na cmentarzu modlimy się w wypominkach jednorazowych z koronką do Bożego Miłosierdzia a o g.16. 00 Msza św.
  4. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie w Szkole Słowa Bożego.
  5. W środę przypada 1 r. śm. Ks. Proboszcza Mirosława Kaczmarczyka. Zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00
  6. W czwartek 7 listopada Apostolstwo Dobrej Śmierci z ks. kapelanem Stanisławem Latosińskim zaprasza na Mszę św. do kaplicy szpitalnej na g. 11.00 za zm. Członków Apostolstwa.
  7. W I czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na pomoc Kościołowi w Sudanie Południowym.
  9. Katechezy neokatechumenalne w niedziele i środy o 18.45 w kaplicy Całunu
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią w modlitwie.