Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła(06.10.2019)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
 1. Przez cały miesiąc październik nabożeństwo różańcowe sprawowane codziennie o g.17.15, w każdy piątek i niedzielę o g.17.30. Zapraszamy.
 2. Dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. o g.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe wraz z procesją eucharystyczną do pięciu stacji, które poprowadzą Róże Żywego Różańca naszej parafii.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie w Szkole Słowa Bożego w domu parafialnym.
 4. W sobotę 12 października o g.12.00 w Bazylice będzie modlitwa za zmarłych                 z Hospicjum w minionym roku, a o g.12.30 Msza św. w ich intencji.
 5. W niedzielę 13 października zapraszamy za g.19.00 na Mszę św. o MB Fatimskiej  i ostatnie już w tym roku nabożeństwo Fatimskie.
 6. W następną niedzielę nasza  Parafia  włączy się  w  ogólnopolską  fundację           „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia”, której  celem  jest  wsparcie  i udzielenie  materialnej  pomocy  uzdolnionym  dzieciom i  młodzieży, pochodzącym                z biednych   Tego  dnia  przed  Bazyliką  będą  kwestować Miechowscy Harcerze zbierając  do  skarbonek  datki  pieniężne na  ten  szczytny cel.
 7. Młodzież która ma talent muzyczny i chciałaby grać i śpiewać w scholii młodzieżowej prosimy zgłaszać się do ks. Konrada.
 8. Katechezy neokatechumenalne w niedziele i środy o g.18.45 w kaplicy Całunu.
 9. Po apelu wiosennym w sprawie powołania Rady Rycerzy Kolumba w naszej parafii zgłosiło się 9 kandydatów. Aby powstała Rada potrzebnych jest 30 mężczyzn. Zapewne po przemyśleniach są następni kandydaci, których serdecznie zapraszamy. Tych panów, którzy podjęli taką decyzję zapraszamy do zakrystii. W najbliższym czasie będzie spotkanie z delegatem rejonowym, który przybliży działalność Rycerzy w Polsce.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.