Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła(29.09.2019)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
 1. Dziś o g. 19.00 w budynku Poklasztornym odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa „Barwy Małopolski” dla Jana Pawła II, na którą zaprasza Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy” i nasza Parafia.
 2. Również dziś o g. 19.00 w domu parafialnym zapraszamy na katechezy chrzcielne rodziców i chrzestnych w ramach przygotowania do sakramentu chrztu św.
 3. Przewodniczący Os. Kolejowego zaprasza dziś od g. 13.00 na piknik „Pożegnanie lata”, który kierowany jest dla wszystkich grup wiekowych, a w szczególności 50+ do uprawiania aktywnego stylu życia.
 4. We wtorek 1 października rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Przez cały miesiąc październik nabożeństwo będzie sprawowane codziennie o g.17.15, w każdy piątek o g.17.30, po drodze krzyżowej, która będzie o g. 17.00 i w każdą niedzielę o g.17.30. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcajmy się wzajemnie, aby        w tym nabożeństwie uczestniczyć całymi rodzinami.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W I piątek zapraszamy do spowiedzi rano od g.6.30 i po południu od g.17.00. W I sobotę po Mszy św. wieczornej adoracja pierwszo sobotnia.
 6. W sobotę o g. 8.00 wyjeżdżamy na XI Diecezjalną Pielgrzymkę KŻR do Klasztoru Ojców Cystersów w Jędrzejowie. Zapisy w bazylice lub w kancelarii z wpłatą 15 zł.
 7. W sobotę od g.9.00 kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.
 8. W przyszłą niedzielę 6 października nie ma rano spotkania KŻR, gdyż poprowadzą one nabożeństwo różańcowe wraz z procesją eucharystyczną do pięciu stacji bezpośrednio po Mszy św. o 16.30.
 9. Katechezy neokatechumenalne są w niedziele i środy o g.18.45 w kaplicy Całunu
 10. Młodzież która ma talent muzyczny i chciałaby grać i śpiewać w scholii młodzieżowej prosimy zgłaszać się do ks. Konrada.
 11. Uniwersytet III Wieku – aktywne życie w Miechowie zaprasza zainteresowanych seniorów na rozpoczęcie roku akademickiego 02 października br. o g.16.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Miechowie na II piętrze.
 12. Centrum Medyczne TOP – MED w Miechowie na ul. Piłsudskiego 23 zaprasza wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat na profilaktyczne badania mammograficzne finansowane przez NFZ. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 14. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.