Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła(22.09.2019)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. W czwartek obchodzimy w diecezji święto Rocznicę poświęcenia Kościoła Katedralnego w Kielcach.
  2. W sobotę 28 września tradycyjnie wyruszamy w pieszej pielgrzymce do MB do Zielenic. Zbiórka uczestników przed Bazyliką o g. 8.00.
  3. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Straży Honorowej w domu parafialnym.
  4. W niedzielę 29 września o godz. 11.30 – poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych.
  5. W niedzielę 29 września w budynku Poklasztornym o g. 19.00 odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa „Barwy Małopolski” dla Jana Pawła II, na którą zaprasza Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy” i nasza Parafia.
  6. W niedzielę o g. 19.00 w domu parafialnym zapraszamy na katechezy chrzcielne rodziców i chrzestnych w ramach przygotowania do sakramentu chrztu św. Rodzice i chrzestni, którzy będą chrzcić dzieci mają obowiązek uczestnictwa w tym przygotowaniu.
  7. Kapelan Stanisław Latosiński w przyszłą niedzielę w święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała zaprasza Apostolstwo Dobrej Śmierci na Mszę św. do kaplicy szpitalnej na g. 18.00
  8. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na XI Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca 05 października - do Klasztoru Ojców Cystersów w Jędrzejowie. Zapisy w bazylice lub w kancelarii z wpłatą 15 zł. Wyjazd               o g. 8.00.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.