Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła(20.09.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

1. W tym tygodniu zapraszamy dzieci komunijne na g.18.00 w poniedziałek i wtorek SP nr 1, w środę i czwartek SP nr 2 i Bukowska Wola.
2. We wtorek o g.19.00 w Bazylice Msza św. dla mężczyzn. Temat: Prorok Jonasz i jak mężczyzna uczy się na błędach.
3. W następną niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na Migrantów.
4. Również w przyszłą niedzielę o g.19.00 w domu parafialnym katechezy chrzcielne. Zapraszamy rodziców i chrzestnych.
5. Dyrekcja SP nr 1 i LO w Miechowie zapraszają na rodzinny bieg charytatywny 4 października w g.10.00-12.00. Bieg odbędzie się na dystansie 10km, z którego dochód przeznaczony będzie na potrzeby Hospicjum w Miechowie. Więcej informacji na fb
„Miechowski Bieg Niepodległości” oraz „Społeczność SP nr 1”.
6. 3 października organizujemy pielgrzymkę do Piekoszowa na coroczny zjazd KŻR. Zapisy w kancelarii lub w zakrystii z wpłatą 30zł.
7. Ks. Dawid zaprasza na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się w 23-25 października w Rabce Zdroju. Zapisy w kancelarii lub zakrystii z wpłatą 200zł.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
9. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.