Ogłoszenia duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła(25.08.2019)

1. Dziękujemy ks. Januszowi Królikowskiemu, który przybliżył nam historię obrazu MB Częstochowskiej i przygotował nas do uroczystości MB Częstochowskiej, którą będziemy przezywać jutro 26 sierpnia. Mszę św. ku czci MB Częstochowskiej o g. 18.00 odprawi Przeor Jasnej Góry O. Jan Poteralski. Na tę Mszę zapraszamy KŻR, grupy modlitewne, wszystkich parafian. O 18.00 Msza św., po Mszy spotkanie integracyjne, o 20.30 nabożeństwo różańcowe i 21.00 zakończenie Apelem Jasnogórskim
  2. Akademia Piłkarska CHAMPIONS na stadionie sportowym przy ul.       Konopnickiej 19, organizuje dziś od g. 10.00 charytatywny turniej piłki nożnej oraz I Piknik Militarny z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. Więcej informacji na plakatach.
  3. Decyzją Księdza biskupa ordynariusza do naszej parafii został zamianowany ks. Dawid Kwiatkowski. Życzymy obfitości Bożych łask        w posłudze kapłańskiej w naszej parafii.
  4. 31 sierpnia w sobotę zapraszamy młodzież na wyjazd na VI pielgrzymkę młodych do bł. Karoliny w Zabawie. Zapisy i informacje u ks. Huberta
  5. W niedzielę 1 września przeżywać będziemy 80r. wybuchu II-giej wojny światowej. Będzie to szczególny Dzień Modlitw za Poległych w obronie Ojczyzny.
  6. W przyszłą niedzielę o g. 8.30 spotkanie KŻR w domu parafialnym.
  7. Również w przyszłą niedzielę spotkanie grupy biło-pomarańczowej. Rozpoczęcie o g. 16.30 Mszą św.
  8. Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii tzw. Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się 1 września w Domu Parafialnym o g. 19.00
  9. 14 września jest organizowany wyjazd do Kruszyna koło Włocławka na modlitewne spotkanie pod krzyżem. Zapisy z wpłatą 50 zł. u p. Katarzyny            w sklepie z dewocjonaliami „Effata” na ul. M. Miechowity. Wyjazd o g. 5.00 spod kościoła.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.