Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła(16.08.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Biskup kielecki Jan Piotrowski w odpowiedzi na Apel przewodniczącego KEP dzisiejszą niedzielę czyni Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Do skarbon przy wyjściach z bazyliki możemy złożyć naszą dobrowolną ofiarę na poszkodowanych.
  2. W czwartek, 20 sierpnia – na terenie naszej parafii w godzinach popołudniowych będziemy gościć pielgrzymów z diecezji tarnowskiej zdążających na  Jasną  Górę. O g.19.00 zapraszamy na apel do Bazyliki, natomiast w piątek zapraszamy na Mszę św. o g.7.30, która będzie sprawowana w Bazylice.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętych o g.10.00 i 11.30 wystąpią muzycy pod dyrekcją Artura Jaronia. Będzie to związane ze zbiórką pieniędzy po Mszach św. na budujące się hospicjum w Busku Zdroju.
  4. Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii tzw. Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się 6 września w Domu Parafialnym o g.19.00
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.