Ogłoszenia duszpasterskie –  XVIII Niedziela Zwykła(04.08.2019)

Kategoria: Ogłoszenia parafialne,

 

  1. Dziś po Mszy św. o g. 8.30 spotkanie KŻR w domu parafialnym.
  2. Wyjazd do Częstochowy na czuwanie dziś o g. 16.00
  3. W dniach 5 – 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka kielecka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą wyłącznie z formularzem zgłoszeniowym przedstawionym w Wiślicy 5 sierpnia od godz. 14.00 oraz w każdym dniu pielgrzymki. Wyjazd do Wiślicy we wtorek 6 sierpnia o 4.30 spod Bazyliki. Podczas pielgrzymki będzie także funkcjonować stacjonarna grupa duchowa. Do tej grupy zapraszamy tych, którzy z różnych racji nie  będą  mogli  pielgrzymować pieszo do  Częstochowy. Zatem w  czasie  trwania  pielgrzymki od 6 do 12 sierpnia zapraszamy codziennie  do  naszej Bazyliki na  g. 20.30 na wspólną modlitwę różańcową i na Apel Jasnogórski.
  4. We wtorek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego.
  5. Burmistrz Gminy i Miasta w Miechowie oraz Dyrektor CKiS w Miechowie serdecznie zapraszają na Miechowski Festiwal Folkloru w dn. 11 sierpnia, który rozpocznie się Mszą św. w naszej bazylice o godz. 16.30. Podczas Mszy zaśpiewa Grupa Folk z Sycylii oraz Zespół Pieśni i Tańca Miechowiacy. Następnie odbędzie się korowód i o g. 18.00 występy tych zespołów w amfiteatrze (w razie niepogody w Domu Kultury).
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.