Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła(02.08.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

1. Dziś po Mszy św. o g.8.30 spotkanie Kół Żywego Różańca w domu parafialnym.
2. We wtorek o g.16.00 wyjazd na nocne czuwanie dekanatu miechowskiego w Częstochowie. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W I czwartek zapraszamy na g.17.15 na różaniec powołaniowy. W I piątek spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.17.00.
4. W czwartek obchodzimy święto Przemienia Pańskiego.
5. Burmistrz Gminy i Miasta Miechów oraz Dyrektor CKiS zapraszają na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Miechowiacy” w dniu dzisiejszym o g.17.00 do amfiteatru miejskiego.(W razie pogody deszczowej do CKiS).
6. W czasie trwania Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę w dniach 6-13 sierpnia według zaleceń biskupa z listu pasterskiego, będziemy gromadzić się w tych dniach w bazylice o g.12.00 na modlitwie Anioł Pański na znak jedności duchowej z
pielgrzymami.
7. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych Akcja Katolicka będzie prowadzić zbiórkę pieniędzy na nowy krzyż, który ma być postawiony na kopcu koło ul. Warszawskiej.
Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
9. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.