Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła(28.07.2019)

Kategoria: Ogłoszenia parafialne,
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. W I piątek zapraszamy do spowiedzi rano od g. 6.30 i wieczorem od g. 17.00. W I sobotę po Mszy św. wieczornej Adoracja Pierwszosobotnia.
  2. W sobotę od g. 9.00 kapłani udadzą się z posługą do chorych.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy o g. 8.30 spotkanie KŻR w domu
  4. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Częstochowy na czuwanie z 4/5 sierpnia Zapisy w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej z wpłatą 30 zł. Wyjazd w przyszłą niedzielę o g. 16.00
  5. W dniach 5 – 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka kielecka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą wyłącznie z formularzem zgłoszeniowym przedstawionym w Wiślicy 5 sierpnia od godz. 14.00. Formularz pobieramy w zakrystii, a po wypełnieniu podbijamy w  kancelarii parafialnej. Spotkanie w przewodnikiem grupy biało – pomarańczowej odbędzie się w poniedziałek 29 lipca o g. 19.00 w domu parafialnym.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.