Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła(26.07.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców na zakończenie Mszy Świętej odmówimy modlitwę w intencji wszystkich kierujących pojazdami, prosząc Pana Boga
    o błogosławieństwo, bezpieczeństwo i życzliwość na drogach. Następnie poświęcenie pojazdów odbędzie się na parkingu parafialnym oraz na placu Kościuszki. Prosimy kierowców, którzy chcą, aby ich pojazd był poświęcony, by pozostali przy swoim samochodzie. Ofiary jakie podczas poświęcenia pojazdów złożą kierowcy zostaną przekazane na Misyjne Dzieło Diecezji Kieleckiej, na zakup pojazdów i środków transportu dla misjonarek i misjonarzy pochodzących z naszej diecezji kieleckiej.
  2. W dniu dzisiejszym obchodzimy wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Święta Anna jest Patronką naszego szpitala w Miechowie.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Po wieczornej Mszy św. adoracja pierwszo sobotnia.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g.8.30 spotkanie Kół Żywego Różańca w domu parafialnym.
  5. Z 4/5 sierpnia odbędzie się nocne czuwanie dekanatu miechowskiego w Częstochowie. Zapisy w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej z wpłatą 30 zł.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.