Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła(11.08.2019)

Kategoria: Ogłoszenia parafialne,
  1. Burmistrz Gminy i Miasta w Miechowie oraz Dyrektor CKiS w Miechowie serdecznie zapraszają na Miechowski Festiwal Folkloru w dniu dzisiejszym, który rozpocznie się Mszą św. w naszej bazylice o godz. 16.30. Następnie odbędzie się korowód i o g. 18.00 występy tych zespołów w amfiteatrze (w razie niepogody w Domu Kultury).
  2. We wtorek zapraszamy na g. 19.00 na Mszę św. o MB Fatimskiej. Po Mszy św. różaniec i procesja fatimska. Zabierzmy ze sobą świece.
  3. W czwartek 15  sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Msze Święte w  Bazylice w tym dniu tak jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie zbóż, ziół i owoców.                 W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny  przypada  także Święto Wojska Polskiego. W Bazylice o  godz. 13.00 będzie  sprawowana Msza  Święta  w  intencji   Wojska  Polskiego,  oraz w  intencji  żołnierzy                  i  partyzantów poległych w obronie  naszej Ojczyzny. Zapraszamy poczty sztandarowe i wszystkich Parafian.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.