Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła(05.07.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

1. Dziś po Mszy św. o g.8.30 spotkanie Kół Żywego Różańca w domu parafialnym.
2. Społeczny Komitet Obchodów Uroczystość „Gryf” w Miechowie oraz Przewodniczący Rady Powiatu zaprasza 11 lipca w sobotę na Mszę św. o g. 18.00 w 77r. ludobójstwa na Wołyniu, za wszystkich pomordowanych przez Ukraińców Polaków na Kresach Wschodnich, żołnierzy Armii Krajowej i sił samoobrony, którzy polegli w obronie ludności cywilnej, a także w int. naszej Ojczyzny. Po Mszy św. przejście pod pomnik Orła Białego
i złożenie kwiatów.
3. Decyzją Księdza Rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach do naszej parafii został zamianowany na praktykę duszpasterską dkn Wojciech Rutczyński, którego serdecznie witamy i życzymy Bożego Błogosławieństwa.
4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
5. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.