Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła(30.06.2019)

Kategoria: Ogłoszenia parafialne,
 1. We wtorek odbędzie się w domu parafialnym spotkanie ,, Szkoły Bożego Słowa”.
 2. W bieżącym tygodniu przypada: I  Czwartek,  I piątek  i  I sobota miesiąca.
 3. W I – wszy czwartek zapraszamy na adorację po Mszy św. wieczornej, modlitwę w intencji powołań poprowadzi Apostolat Złota Róża.
 4. W I – wszy piątek zapraszamy do spowiedzi rano od 6.30 i wieczorem od 17.00
 5. W I – wszą sobotę po wieczornej Mszy św. Adoracja najświętszego Sakramentu.
 6. W I – wszą sobotę od godz. 9.00 Kapłani udadzą się z posługą do chorych.
 7. W I – wszą niedzielę spotkanie KŻR i wymiana tajemnic.
 8. GOPS w Miechowie informuje, że od dnia 01 lipca br. będzie możliwość składania wniosków elektronicznych przez portale internetowe lub bankowość elektroniczną dotyczących przyznania świadczeń wychowawczych 500+, świadczenia dobry start 300+ i świadczeń rodzinnych. Natomiast od 01 sierpnia br. będzie można złożyć wnioski papierowe w siedzibie Ośrodka, które będą wydawane od 15 lipca w g. 7.00 – 15.30
 9. Kółko Rolnicze w Kalinie Lisiniec, Sołtys i Rada Sołecka Kalina Rędziny zapraszają w niedzielę 7 lipca od godz. 13.00 na III Piknik Sportowo – Charytatywny w Kalinie Rędziny połączony ze zbiórką publiczną ,,Pomoc dla Piotra”, 5 – letniego chłopca z Kaliny Lisiniec. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Więcej informacji na plakacie.
 10. W dniach 31 sierpnia i 1 września (tj. sobota i niedziela) organizujemy pielgrzymkę autokarową w Sudety. W planie zwiedzanie Panoramy Racławickiej, Muzeum Narodowego i katedry na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, Sanktuarium NMP w Wambierzycach, Uzdrowisko Duszniki Zdrój, Kaplica Czaszek w Kudowie Zdroju, Sanktuarium Matki Śnieżnej - Królowej Sudetów na Górze Iglicznej, Prudnik - Sanktuarium św. Józefa i miejsce więzienia Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Nysa - dawny Kościół Bożogrobców oraz Góra św. Anny. Koszt 300 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Grzegorza w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ze względów organizacyjnych prosimy o sprawne i przemyślane decyzje.   
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.