Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła (1.07.2018)

Kategoria: Ogłoszenia parafialne,

1. Dziś po Mszy Świętej o g. 8.30 w Domu Parafialnym spotkanie Róż Żywego Różańca.
2. Składamy serdeczne podziękowanie pewnym osobom za ofiarę 300 zł. na figurę MB Fatimskiej. Bóg zapłać.
3. Jutro kończy się akcja zbierania elektro – śmieci na potrzeby misji. Można je składać w jednym z garaży na północnym dziedzińcu.
4. We wtorek w liturgii Kościoła święto św. Tomasza, Apostoła.
5. W bieżącym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca: w I-szy czwartek zapraszamy na Mszę Świętą o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, rano o g. 6.30 i o g. 7.00, natomiast po południu o g. 18.00. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na koncert chóru z Anglii pt: "Na niebie i na ziemi",  w I-szy piątek zapraszamy do Spowiedzi Świętej dzieci, młodzież i dorosłych, rano od g. 6.30 i na Msze Świętą o g. 6.30 i o g. 7.00. Po południu zapraszamy do Spowiedzi Świętej dzieci, młodzież i dorosłych od g.17.00; Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy o g. 17.15 i na Mszę Świętą o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 18.00; w I-szą sobotę miesiąca zapraszamy do Spowiedzi Świętej dzieci, młodzież i dorosłych, rano od g. 6.30 i na Msze Świętą o Niepokalanym Sercu NMP o g. 6.30 i o g. 7.00., Po południu zapraszamy do Spowiedzi Świętej dzieci, młodzież i dorosłych od g.17.00 i na Mszę Świętą o Niepokalanym Sercu NMP o g. 18.00; po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej soboty miesiąca.
6. W sobotę od g. 9.00 księża udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.
7. W piątek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
8. W bieżącym tygodniu Msze święte w intencji ks. Proboszcza o bł. Boże i powrót do zdrowia będą sprawowane:
w piątek o g. 15.00 od księży z dekanatu
w niedzielę o g.11.30 od parafian z Chęcin.
Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim, którzy modlą się i zamawiają Msze Św. w Jego intencji odwzajemniając swoimi kapłańskimi modlitwami.
9. Zachęcamy młodzież na wyjazd do Dębowca 9-13 lipca. Zgłoszenia do ks. Łukasza i siostry Jonaszy.
10. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie informuje, że od 16 lipca br. rozpocznie się wydawanie wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego „500+”, świadczeń rodzinnych oraz świadczenia „Dobry Start”, natomiast od 1 sierpnia w/w wnioski będą przyjmowane w siedzibie Ośrodka w g. 7.00-15.30;
11. W dniach 20-23 sierpnia odbędzie się VI rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej do Częstochowy. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dzieci, młodzież i dorosłych.
13. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać! Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca za dobrowolne ofiary na spłatę kredytu bankowego za rewitalizację południowego dziedzińca przed Bazyliką.
14. Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia – obfitości Bożych łask z pamięcią w modlitwie.