Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła(23.06.2019)

Kategoria: Ogłoszenia parafialne,
  1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii misjonarkę z Kamerunu Annę Krogulską, która skieruje do nas słowo o Całunie Turyńskim. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia obrazków i książek o Całunie.
  2. Przed bazyliką można złożyć dobrowolną ofiarę na kosztowną operację prawej ręki Lenki Grządziel, która urodziła się z licznymi powikłaniami. Rodzice dziękują za wsparcie duchowe i materialne.
  3. W poniedziałek w CKiS o g. 18.00 wystąpi Zespół Teatralny z Buska – Zdroju ze sztuką pt. „Pielgrzym zniewolonego wieku” na podstawie twórczości Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy.
  4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę Świętą o g. 18.00 z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy na południowym dziedzińcu przy Bazylice. Po procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Zapraszamy całą asystę procesyjną, dzieci do sypania kwiatów, dzieci komunijne, Instytucje, Organizacje, Stowarzyszenia, Grupy i wszystkich wiernych parafian.
  5. W piątek obchodzimy uroczystość NSPJ.
  6. W sobotę obchodzimy uroczystość św. Piotra i Pawła. Porządek Mszy św.: 7.00, 8.30, 11.30 i 18.00
  7. GOPS w Miechowie informuje, że od dnia 01 lipca br. będzie możliwość składania elektronicznych przez portale internetowe lub bankowość elektroniczną dot. przyznania świadczeń wychowawczych 500+, świadczenia dobry start 300+ i świadczeń rodzinnych. Natomiast od 01 sierpnia br. będzie można złożyć wnioski papierowe w siedzibie Ośrodka, które będą wydawane od 15 lipca w g. 7.00 – 15.30
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia, a dzisiaj szczególnie wszystkim Ojcom składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie.