Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła(21.06.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o g.17.30
  2. We wtorek 23 czerwca – Dzień Ojca. Składając życzenia naszym ojcom pamiętajmy, aby modlitwą podziękować Panu Bogu za dar naszych ojców, którzy dali nam życie, troszczyli się i troszczą o nas.
  3. W środę obchodzimy uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać dzień seminaryjny. Słowo Boże wygłoszą do nas profesorowie i klerycy naszego kieleckiego seminarium. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na WSD w Kielcach.
  6. W następną niedzielę 28 czerwca o g.15.30 spotkanie w bazylice rodziców kandydatów do bierzmowania. Prosimy o obecność.
  7. W piątek 26 czerwca o g.17.00 w sali parafialnej na plebanii odbędzie się zebranie roczne – sprawozdawcze - członków stowarzyszenia Miłośników Odnowy Zabytków w Miechowie. Zarząd Stowarzyszenia z przewodniczącym Michałem Biernackim serdecznie zapraszają.
  8. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie informuje, że od 1 lipca 2020r. możliwe będzie składanie wniosków elektronicznych przez system e-puap, empatia oraz bankowość elektroniczną dotyczącą przyznania świadczenia dobry start(300+). Natomiast od 1 sierpnia br. będzie można złożyć wnioski papierowe w siedzibie tutejszego Ośrodka w g. 7.00 – 15.30.  W trosce o państwa bezpieczeństwo zalecane jest składanie wniosków drogą elektroniczną.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia.