Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła(14.06.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. We wtorek zapraszamy na g.19.00 na Mszę św. dla mężczyzn. Informacje na plakacie.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę Świętą o g.18.00
    z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy na południowym dziedzińcu. Po procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Zapraszamy całą asystę, dzieci do sypania kwiatów i wszystkich parafian.
  3. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W przyszłą niedzielę, 21 czerwca zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, wychowawców, uczniów i rodziców na Mszę świętą z okazji zakończenia roku szkolnego na g.10.00 młodzież, na g.11.30 dzieci.
  5. Państwowa Szkoła Muzyczna w Miechowie ogłasza nabór uczniów na nowy rok szkolny. Egzamin wstępny 17 czerwca. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie szkoły
    w zakładce REKRUTACJA.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia.