Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie (02.06.2019

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o g. 17.30
  2. Wychodząc z Bazyliki możemy złożyć dobrowolne ofiary do puszek na diecezjalny fundusz remontowo – budowlany. Jest to pomoc dla małych parafii prowadzących remonty kościołów.
  3. Próby dzieci do I Komunii świętej: we wtorek i środę o g. 15.30 – SP nr 2 i Bukowska Wola; o g. 16.30 SP nr 1
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Neokatechumenat. W I piątek zapraszamy do spowiedzi rano od g. 6.30 i po południu od g. 17.00
  5. W piątek droga krzyżowa o g. 17.00
  6. Straż Honorowa NSPJ organizuje pielgrzymkę do Częstochowy,15 czerwca w sobotę; Wyjazd o g. 7.00; Koszt wyjazdu 30 zł; Zapisy w zakrystii.
  7. Również w sobotę 15 czerwca organizujemy dla młodzieży wyjazd do Wiślicy. Koszt 30 zł. Informacje i zapisy u ks. Huberta i s. Jonaszy.
  8. Państwowa Szkoła Muzyczna w Miechowie ogłasza nabór uczniów na rok szkolny 2019/2020. Egzamin wstępny odbędzie się 12 czerwca. Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły.
  9. Akcja Katolicka przy wyjściu głównym z bazyliki zbiera podpisy przeciwko marszowi równości LGBT, który ma się odbyć w Kielcach.
  10. W przyszłą niedzielę o g. 10.00 i 11.30 Słowo Boże wygłosi do nas o. Zacheusz Drążek z Jerozolimy, który rozpocznie cykl spotkań pn. „Miechowskie spotkania z Ziemią Świętą”
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią z modlitwie