Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła(16.02.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. W poniedziałek w kościele świętej Barbary na cmentarzu o g. 10.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji powstańców poległych w 1863 roku, w 157r. Bitwy Miechowskiej.
  2. W czwartek po Mszy św. wieczornej Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy” zaprasza na wystawę ikon w piątek 21 lutego
    o g. 18.30
  4. Za tydzień w niedzielę wolontariusze będą zbierać dobrowolne ofiary na miechowskie hospicjum w ramach akcji „Pola nadziei”.
  5. W przyszłą niedzielę o g. 10.00 będziemy modlić za p. organistę Andrzeja Grudnia, dziękując za 43 lata pracy w naszej Bazylice i prosząc o bł. Boże, zdrowie i zasłużony odpoczynek na emeryturze.
  6. W następną niedzielę o g. 19.00 w domu parafialnym katecheza chrzcielna.
  7. Katechezy neokatechumenalne w środy i niedziele o g. 18.45 w kaplicy Całunu.
  8. Hospicjum w swojej siedzibie zaprasza na bezpłatne szkolenie: „I Ty możesz zostać wolontariuszem” 25 lutego w g. 15.00 – 18.00. Zapisy telefoniczne lub mailem umieszczone na plakatach.
  9. Młodzież ZS nr 1 w Miechowie, parafia i dzieci ze SP z Racławic zapraszają na koncert charytatywny 25 lutego od g. 11.30 do CKiS, który przeznaczony będzie na wsparcie
    7-letniej Kornelii, chorej na porażenie mózgowe
  10. W dniach 4  i  5 marca (środa/czwartek) w Częstochowie przeżywać będziemy nocne czuwanie przed Obliczem Jasnogórskiej Pani. Zapisy w zakrystii Bazyliki bądź w kancelarii parafialnej z wpłatą 30zł.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią w modlitwie.
  13. Po Mszy św. zapraszamy dzieci po obrazek z dzisiejszej niedzieli.