Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła(26.01.2020)

Kategoria: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

1. Gościmy dziś w naszej parafii br. Damiana i Daniela, misjonarzom i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Po mszy św. będzie można złożyć dobrowolne ofiary na misje. Po Mszy św. o g. 13.00 modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie.
  2. Dziś po Mszy św. o g. 19.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego.
  3. Również dzisiaj o g. 19.00 w domu parafialnym katecheza chrzcielna.
  4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Po mszy św. wieczornej adoracja pierwszo sobotnia.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 spotkanie KŻR.
  6. Do chorych z posługą udamy się w I sobotę marca.
  7. W przyszłą niedzielę, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego zwane  świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Podczas  każdej  Mszy  Świętej  błogosławieństwo gromnic. Prosimy, aby na  gromnicy  była   specjalna  osłona  zapobiegająca wylewaniu się wosku na ławki
    i posadzkę. W Święto Ofiarowania Pańskiego, w którym obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, módlmy się za wszystkie Osoby Życia Konsekrowanego. Ich modlitwa i praca duszpasterska stanowią ważną część życia naszego Kościoła lokalnego. Niech nasza modlitwa i ofiary materialne zbierane do skarbon na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych będą w tym dniu wyrazem naszej wdzięczności wobec nich.
  8. Dyrektor CKiS w Miechowie zaprasza na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Miechowiacy” pt. „Miechowiacy dla Miechowian” w przyszłą niedzielę 2 lutego o g. 17.00
  9. Panu Jackowi Drożdżowi składamy serdeczne podziękowanie za wykonane wykładzin do ławek.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz płyt z kolędami
    naszego chóru.
  11. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią w modlitwie.
  12. Po Mszy św. zapraszamy dzieci po obrazek z dzisiejszej niedzieli.
  13. W sobotę kończymy wizytę duszpasterską. Rodziny, które z różnych racji nie mogły wcześniej przyjąć księży z wizytą, a mają takie życzenie - odwiedzimy w sobotę 1 lutego od g. 9.00. Prosimy zgłaszać w kancelarii bądź w zakrystii.
  14. Wizyta duszpasterska w bieżącym tygodniu:

27 stycznia - poniedziałek - 15.30

• os. Sikorskiego bl. 17 – 1 ks.
  • os. Sikorskiego bl. 18 – 1 ks.
  • os. Sikorskiego bl. 19 – 1 ks.
  • os. Sikorskiego bl. 20 i 21 – 1 ks.
  • os. Sikorskiego bl. 22 i 23 – 1 ks.

28 stycznia - wtorek - 15.30

• os. Sikorskiego bl. 25 i 26 – 1 ks.
  • os. Sikorskiego bl. 27 i 28 – 1 ks.
  • os. Sikorskiego bl. 29 i 30 – 1 ks.
  • os. Sikorskiego bl. 31 – 1 ks.
  • os. Parkowe bl. 1 – 1 ks.

29 stycznia - środa - 15.30

• os. Parkowe bl. 2 i bl. 2a – 2 ks.
  • os. Parkowe bl. 3 – 1 ks.
  • os. Parkowe bl. 4 – 1 ks.
  • os. Parkowe bl. 5 – 1 ks.

30 stycznia - czwartek - 15.30

• os. Parkowe bl. 6 – 2 ks.
  • os. Parkowe bl. 10 – 3 ks.

31 stycznia - piątek - 15.30

• os. Parkowe bl. 9 – 2 ks.
  • os. Parkowe bl. 11 i 12 – 3 ks.

1 lutego - sobota - 9.00

• ul. Kopernika – 2 ks.
  • os. Parkowe bl. 7 – 1 ks.
  • os. Parkowe bl. 8 – 1 ks.