Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła 19.01.2013 r.

Kategoria: Ogłoszenia parafialne,

1.  Przeżywamy  Tydzień  Powszechnej Modlitwy  o  Jedność  Chrześcijan.   Módlmy  się  o  wytrwałość  we  wszystkich   dążeniach   ekumenicznych”.

2. We wtorek  – 21 stycznia będziemy przeżywać Święto Babci, a 22  stycznia Święto  Dziadka. W związku z tym pięknym wydarzeniem w najbliższą niedzielę 26 stycznia zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie Babcie  i wszystkich Dziadziusiów wraz z wnuczkami na Mszę Świętą o g.  8.30. Podczas Mszy Świętej wszystkie dzieci wręczą  swoim Babciom i Dziadziusiom przygotowane wcześniej laurki. Serdecznie zapraszamy, aby poprzez  modlitwę, dobre  słowo,  życzenia i  troskliwą opiekę  spłacić  Babciom i Dziadziusiom dług wdzięczności.

3. Wizyta duszpasterska, którą przeżywamy w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, w tym tygodniu będzie przebiegać w następującym porządku:

 

Poniedziałek

20. stycznia

 

m. Podmiejska Wola ( 2 ks)

ul.Janów Górny i Janów Dolny ( 1 ks)

ul.Łukasińskiego ( 1 ks)

ul.Zagrody+Zielona+Rolnicza ( 3 ks)

 

Wtorek

21.stycznia

Oś. XXX-lecia bl.1 ( 2 ks )

Oś. XXX-lecia bl.2 ( 2 ks )

Oś. XXX-lecia  bl.3 ( 2 ks )

Oś. XXX-lecia  bl.4 nr mieszkań :1 do 21 ( 1 ks )

 

Środa

22. stycznia

Oś. XXX-lecia  bl.4 nr mieszkań: 22 do 46 ( 1 ks )

Oś. XXX-lecia bl.5 ( 2 ks)

Oś. XXX-lecia bl.6 ( 2 ks )

Oś. XXX-lecia bl.7 ( 2 ks )

 

Czwartek

23.stycznia

Oś. XXX-lecia bl. 8 ( 2ks)

Oś. XXX-lecia bl. 9 ( 2 ks )

Oś. XXX-lecia bl. 10( 3 ks)

 

Piątek

24.stycznia

ul. Folusz ( 1 ks)

ul. Podzamcze ( 1 ks)

ul. Kilińskiego ( 1 ks. )

ul. Sobieskiego ( 2 ks )

Oś. Młodych ( 2 ks )

 

Sobota

25.stycznia

ul. Racławicka od Rynku ( 1 ks )

ul. Racławicka od Dworku + Racławicka bl.27         + ul.Polna ( 1 ks )

ul. Racławicka od Bukowskiej Woli ( 2 ks )

ul. Robotnicza+ Nowa+ Graniczna ( 2 ks. )

Poniedziałek

27 stycznia

 

 

Oś. XXX-lecia bl. 11,12 ( 3 ks.)

Oś. Sikorskiego bl. 5 (2 ks.)

Oś. Sikorskiego bl. 6 ( 1 ks.)

4. W najbliższą niedzielę w Bazylice o g. 19.00 odbędzie się koncert orkiestry „Gustavus Wind Orchestra” z Minesoty ze Stanów Zjednoczonych; Wstęp wolny. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5.  Akcja Katolicka wraz z księdzem Michałem zaprasza na VI chrześcijański Bal Karnawałowy, który odbędzie się 1 marca.  Zapisy w kancelarii parafialnej.

6. Ks. Michał Pakuła organizuje pielgrzymkę do Medjugorie i innych miast Chorwacji w dniach od 15-22 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w kancelarii parafialnej.

7.  Zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich opiekunów grup parafialnych: Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, aby w swoich księgach zamieścili sprawozdanie z działalności grup za 2013 rok, oraz aby przygotowali krótką a wyczerpującą informacje ze zdjęciami  o swoich grupach z podaniem danych opiekuna grupy, numeru telefonu i adresu e-mail, w celu zamieszczenia tych informacji na naszej nowej stronie internetowej parafii.

8. Zachęcam do prasy katolickiej, Dzieci, Młodzież i Dorosłych, abyśmy pogłębiali naszą wiarę i poszerzali wiadomości z dziedziny religii katolickiej.

9. Wyrażam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy składają ofiary pieniężne, na potrzeby naszej parafii. Panie Boże Wszechmogący wynagradzaj swoim obfitym błogosławieństwem wszystkim ofiarodawcom ich życzliwość i hojność. Błogosław tym wszystkim Osobom, które swoją codzienną modlitwą wspierają naszą Ojczyznę i naszą parafię.

10.  Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia my kapłani składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia, łask, darów Ducha Świętego, opieki Matki Bożej i świętych patronów z pamięcią w modlitwie. Szczęść Boże.

 Na nowy rozpoczynający się tydzień życzę Wszystkim Bożej opieki. Przyjmijmy dar Bożego Błogosławieństwa.