Ostatnie dni misji i rekolekcji – zobacz program

Ostatnie dni misji i rekolekcji – zobacz program

Kategoria: Aktualności,

W tym roku mija 10 lat od ostatnio przeprowadzonych w naszej Parafii misji świętych. Misje trwają przez cały tydzień, są czasem wsłuchiwania się w Boże Słowo, modlitwy, pokuty, nawrócenia, odpustu zupełnego i zjednoczenia dla wielu osób z Chrystusem Eucharystycznym. Aby umożliwić jak największej liczbie naszych Parafian udział w misjach świętych zorganizujemy je w ciągu czterech niedziel i dwóch dni zwykłych - tematycznie w następujących terminach:
w Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada;
w I- szą Niedzielę Adwentu, 3 grudnia;
w II-gą Niedzielę Adwentu, 10 grudnia;
w III Niedzielę Adwentu, 17 grudnia;
w poniedziałek – w pierwszym dniu spowiedzi, 18 grudnia;
we wtorek – w drugim dniu spowiedzi, 19 grudnia.

Slajd1 Slajd2