DYŻURNY KONFESJONAŁ

Kategoria: Aktualności,

Drodzy Parafianie

Czas wielkiego postu, rekolekcji jest dla wielu czasem do refleksji i pracy nad sobą. Bardzo licznie w tym czasie przystępowaliśmy do sakramentu pokuty i pojednania. Sytuacja jaka pojawiła się w związku z panującą pandemią koronawirusa nie pozwala nam zorganizować ani rekolekcji ani dnia spowiedzi w takiej formie jak to wyglądało w latach ubiegłych.
Prosimy Was jednak - nie rezygnujcie z korzystania z sakramentu pokuty i pojednania. TRWA WIELKI POST a rekolekcje przeżywamy w naszej codzienności - chyba najmocniejsze w naszym dotychczasowym życiu. Już teraz zapraszamy Was do naszej bazyliki. Kapłani będą czekać w konfesjonale.

Od najbliższej niedzieli (tj. 22.03.2020) aż do odwołania - w naszej parafii spowiedź będzie możliwa również w ciągu dnia.
Kapłani będą pełnić dyżur w konfesjonale w następujących godzinach:

Niedziela ▶️ podczas każdej Mszy Świętej

Poniedziałek ⬇️
Wtorek ⬇️
Środa ⬇️
Czwartek ⬇️
Piątek ⬇️
Sobota ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

6:30-7:30 podczas Mszy Świętej
9:00-13:00
15:00-19:00

Prosimy o zachowanie wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa. Jeżeli utworzy się kolejka zachowaj bezpieczną odległość od innych osób.

Wykorzystajmy ten czas, aby bezpiecznie i spokojnie, każdy mógł skorzystać ze spowiedzi przed świętami.

Z pamięcią w modlitwie - Duszpasterze parafii Grobu Bożego w Miechowie