Dwudniowa pielgrzymka autokarowa z Miechowa w Sudety

Dwudniowa pielgrzymka autokarowa z Miechowa w Sudety

Kategoria: Aktualności,

W dniach 31 sierpnia i 1 września br. (sobota i niedziela) organizujemy pielgrzymkę autokarową z Miechowa w Sudety. W planie zwiedzanie- 1 dzień: Panoramy Racławickiej, Muzeum Narodowego i Bazyliki Archikatedralnej na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, Dróżki, Sanktuarium i Bazylika NMP w Wambierzycach oraz Uzdrowisko Duszniki Zdrój. 2 dzień: Kaplica Czaszek w Kudowie Zdroju, Sanktuarium Matki Śnieżnej- Królowej Sudetów w Międzygórzu na Górze Iglicznej, Prudnik- Sanktuarium św. Józefa i miejsce więzienia Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Nysa- dawny Kościół Bożogrobców oraz Sanktuarium na Górze św. Anny. Koszt 300 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Grzegorza Sęka w zakrystii lub kancelarii parafialnej- nr tel.786 856 160. Ze względów organizacyjnych prosimy o przemyślane decyzje. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych