Dwudniowa Parafialna Pielgrzymka autokarowa  na Warmię i Mazury.

Dwudniowa Parafialna Pielgrzymka autokarowa na Warmię i Mazury.

Kategoria: Inne,

W dniu 15 i 16 czerwca 2018 r.  odbędzie się dwudniowa pielgrzymka autokarowa szlakiem Sanktuariów Warmii i Mazur. W planie nawiedzenie Sanktuarium NMP w Gietrzwałdzie i tam Droga Krzyżowa, Stoczek Warmiński- miejsce więzienia Prymasa Tysiąclecia- zwiedzanie muzeum pamięci, sanktuarium oraz Msza św., obiadokolacja, zakwaterowanie i nocleg nad Jeziorem Niegocin w Wilkasach k. Giżycka. W drugim dniu w planie: śniadanie, dwugodzinny rejs statkiem po jeziorze Niegocin, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce, Msza św., obiadokolacja. Wyjazd w dniu 15 czerwca (piątek) o godz. 4.00 sprzed bazyliki, a powrót 16 czerwca (sobota) ok. 23.30. W cenie: przejazd, ubezpieczenie, opieka duchowa przewodnika i pilota, przewodnicy miejscowi i bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, koncert organowy, dwie obiadokolacje, jedno śniadanie, zakwaterowanie i nocleg, dwugodzinny rejs statkiem po trzecim co do wielkości jeziorze mazurskim- Niegocin.  Koszt 270 zł. od osoby. Szczegółowe informacje przy zapisie, a także w gablocie przed bazyliką, na stronie internetowej parafii oraz facebooku. Zapisy do 20 maja wraz z wpłatą w zakrystii bazyliki lub w kancelarii parafialnej. Ilość miejsc ograniczona. Zachęcamy i zapraszamy do udziału.