Dwudniowa autokarowa pielgrzymka – 10 i 11 maja 2019 r.

Dwudniowa autokarowa pielgrzymka – 10 i 11 maja 2019 r.

Kategoria: Inne,

Dwudniowa autokarowa pielgrzymka– 10 i 11 maja 2019 r.- Sanktuarium NMP w Leżajsku,  Zamek w Łańcucie, Sanktuarium NMP w Kalwarii Pacławskiej, Jezioro Solińskie, Komańcza.

Program:
I dzień- piątek : godz. 5.00 wyjazd z Miechowa, zwiedzanie Zamku w Łańcucie, Sanktuarium NMP w Leżajsku- Msza św. i oprowadzenie, następnie przejazd do Sanktuarium NMP w Kalwarii Pacławskiej- obiadokolacja, zwiedzanie, Apel Jasnogórski oraz nocleg w Domu Pielgrzyma.

II dzień- sobota: śniadanie, Msza św., Nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Dróżkach Kalwaryjskich, następnie przejazd nad Solinę i godzinny rejs statkiem po Jeziorze Solińskim, obiad, po czym przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką z przystankiem wśród połonin, następnie kontynuacja przejazdu do Komańczy- miejsca więzienia Prymasa Tysiąclecia- Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.  W późnych godzinach wieczornych powrót do Miechowa.

Koszt pielgrzymki wynosi 280 zł. W tej cenie organizatorzy zapewniają: przejazd, ubezpieczenie, materiały organizacyjne, opiekę duchową przewodnika i pilota, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowi przewodnicy, rejs statkiem, obiadokolacja, nocleg, śniadanie, obiad. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona, a więc prosimy o przemyślane decyzje.

Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Grzegorza Sęka w zakrystii lub kancelarii parafialnej- nr tel.   kom. 786 856 160. Serdecznie zapraszamy do udziału.

images